Tým

Kouzlo Stratocachingu 2013 přitáhlo ke spolupráci na projektu mnoho desítek nadšenců, kteří se buď účastnili v rámci aktivit své firmy či instituce, nebo se připojili ve volném čase jako dobrovolníci. Letos akce získává ještě profesionálnější tvář s důrazem na vzdělávací potenciál hravé vědy. Děkujeme všem partnerům, kteří přispěli k vývoji a realizaci akce.

 

Užší realizační tým

Koordinátor: Ivan Sobička │Hlavní inženýr letu: Ivan Miller │Design, konstrukce a vizuální styl: Petr Bakoš, Linda Friedmanová, Petr Fiala │ Elektronické systémy: Petr Kospach, Milan Barvíř, Martin Procházka, Martin Šturm, Martin Oplt, Filip Urban │ Video přenos: David Capoušek, Ondřej Homolka, Martin Blaho │ Meteorolog: Pavel Žárský │Populárně- vzdělávací obsah: Jan Kužník, Pavel Kasík, Václav Nývlt, Vladimír Kořen │ Organizace hry: Marian Heczko │ Řídicí středisko Slaný: Martin Šturm a studenti Laborek │ Výroba a distribuce propagačních předmětů: Marian Heczko  Odborní poradci: Radim Mutina, Zbyněk Kocur│Produkční: Ilona Tandlerová


Generální partner

Partneři Stratocache

Mediální partneři

Partneři při realizaci

 

Projekt zaštítili

Stratocaching 2014 probíhá pod oficiální záštitou minitsra dopravy Antonína Prachaře.

 
 

 

 

Pořadatelé

Autorem Stratocachingu je Žádná věda o.s., sdružení pro kouzlo experimentu. Zajímají nás témata, které spojují vědu s estetickým zážitkem a společenskou zábavou. Kromě našeho stratosférického dobrodružství jsme realizovali pokusy ze zcela jiného soudku – například Výboje ve zředěných plynech nebo Experiment Miss.

Nejčtenější vědecko-technologický online magazín v České republice dělají lidé, kteří mají pro kouzlo experimentu pochopení, a dokáží kvůli němu i zariskovat.

Komunikační agentura TAKTIQ (dříve DataConsult) oceňuje dobré příběhy a umožnila vývoj a realizaci projektu v době, kdy celá myšlenka byla teprve v plenkách. Díky TAKTIQ získal Stratocaching podporu v podobě organizačně-provozního zázemí.

Kontakty

Kontakt pro média: Ivan Sobička, mobil: 604 166 751, email: sobicka@zadnaveda.cz

Produkce: Ilona Tandlerová, mobil: 608 070 442, email: ilona.tandlerova@taktiq.com

Připomínky a podněty ke hře: hra@stratocaching.cz